Пятница, 09.12.2022, 15:40
Вы вошли какГость школы | Группа "Гости"Приветствую ВасГость школы| RSS

..МУНИЦИПАЛЬНОЕ БЮДЖЕТНОЕ   
ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ УЧРЕЖДЕНИЕ
"ХАРЦЫЗСКАЯ СРЕДНЯЯ ШКОЛА № 5"

Меню

Зелений паросток

Zeleniy parostok

«Зелений паросток майбутнього»


Загальні положення

Участь учнів ЗОШ №5 м. Харцизька у Всеукраїнській акції «Зелений паросток майбутнього» спрямована на поліпшення стану довкілля, озеленення та благоустрій прилеглих територій, формування почуття соціальної відповідальності, небайдужості, прагнення до активних дій із впорядкування і оздоровлення довкілля.
Основними напрямками роботи учнів ЗОШ №5 є організація та проведення прибирання, впорядкування, очищення від сміття, різних відходів територій дворів, біля дому, власної школи, застосування попереджувальних заходів виховного впливу до забруднювачів довкілля.
Розпочато роботу по створенню карти «Чисте повітря» територій, що після прибирання та впорядкування утримуються у належному стані, є благополучними для довкілля й таких, що й далі забруднюються.

Підсумки проведеної роботи


1. У 2004-2005 навчальному році учнями ЗОШ №5 майже повністю впорядковано та очищено від сміття територію шкільного двору.
2 Виявлено «території ризику»: шкільний контейнер для сміття та прилегла територія, а також місце, де не закінчено будівництво шкільного тиру.
3. За «територіями ризику» встановлено щоденний контроль з боку учасників Всеукраїнської акції, а також адміністраціі школи.
4. З метою проведення систематичного прибирання, очищення від сміття території школи створено план-схему, згідно з якою учні 5-11 класів відповідають за санітарний стан окремих ділянок шкільного подвір`я та прилеглої території протягом навчального року.
5. У весняно-літній період проведено велику роботу по благоустрою шкільного двору (створено клумби-квітники, надано необхідної форми декоративним кущам, знищено старі дерева, які стали небезпечними і т. ін.).
6. Створено лекторську групу з числа старшокласників, яка розробила курс лекцій для учнів різного віку з метою здійснення екологічного виховання, формування екологічного мислення.
7. Розпочато роботу по благоустрою територій дворів, що розташовані в мікрорайоні школи.
8. У квітні місяці проведено «Тиждень екології», конкурс малюнків «Природа – наш дім», конкурс екологічного плакату «Збережемо природу для майбутніх поколінь»», фотоконкурс «Людина і природа».
9. Навесні у мікрорайоні школи проведено екологічну акцію «Посади своє дерево».
10. З метою вивчення новітніх досягнень у галузі охорони природи у нашій країні, а також за її межами, пошуку різноманітних форм роботи, що сприяють формуванню екологічного мислення створено «Інтернет-клуб», члени якого займаються пошуком відповідної інформаціі у мережі Інтернет та пропагуванням її серед школярів різного віку.
11. З метою посилення навчально-виховної значимості роботи, що проводилась у рамках Всеукраїнської акції «Зелений паросток майбутнього» навесні 2004-2005 навчального року членами лекторської групи організовано виступи на батьківських зборах з актуальних питань екологічного сьогодення.
12. Учнями ЗОШ №5 у рамках проведення Всеукраїнської акції застосовано попереджувальні заходи виховного впливу щодо забруднювачів довкілля: організовано випуск та розповсюдження листівок відповідного змісту в мікрорайоні школи, проведено конкурс малюнків «Зелений паросток майбутнього» та конкурс дитячих творів «Знай, люби, бережи».
13. У 2004-2005 навчальному році учасники Всеукраїнської акції «Зелений паросток майбутнього» прийняли активну участь у різноманітних заходах екологічної спрямованості, що проводились в ЗОШ №5 та у місті Харцизьку і знайшли своє відображення у спеціальному звіті «Экологическая работа в ОШ№5 г.Харцызска», який було подано до міської станції юних натуралістів наприкінці 2004-2005 навчального року.
Вход
Поиск
Слайд шоу
Друзья сайта
Время идёт!!!
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
goodgirlua
Погода

Copyright MyCorp © 2022